Magazine

Hoe ga je huidveroudering tegen? En hoe bescherm je je huid nu het best tegen de zon? Waarom is je huid reinigen eigenlijk zo belangrijk? In het online Care Magazine beantwoorden we al je vragen over huidverzorging. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en speciale acties en krijg nuttige tips & tricks van de Care Skin Coaches.

30 augustus 2021

Hyperpigmentatie: hoe, waarom, oplossingen?

Een mooi kleurtje in de zomer, daar zeggen we geen nee tegen! Maar pigmentvlekken, aan de andere kant, bevallen ons minder.
20 augustus 2021

De beste voeding voor een gezonde huid

Er gaat niets boven een evenwichtig dieet om in vorm te blijven! Maar wat houdt onze huid gezond? Ontdek hier de kleine schatten voor onze huid.
6 augustus 2021

Hoe behandel je roodheid in het gezicht?

Roodheid in het gezicht kan erg gênant zijn. Om van roodheid af te komen moet je eerst begrijpen hoe het ontstaat en het vervolgens voorkomen en behandelen.
26 juli 2021

Denk je dat de volgorde van jouw skin care routine niets uitmaakt? Lees dan dit …

Moet ik het serum vóór de crème aanbrengen? Het masker voor of na de scrub? En als ik het tegenovergestelde doe, maakt dat wat uit? Maak je geen zorgen, je bent lang niet de enige die zich deze vragen stelt.
5 juli 2021

Skin Care mythes

Het internet is een goudmijn aan informatie maar tegelijkertijd ook een bron van verkeerde informatie en valse experten. Ontdek 4 skin care mythes.
25 juni 2021

Het belang van de oogcontour

Jullie, skin care lovers, houden ervan om jullie huid te verzorgen. Maar als er één aandachtspunt is dat je niet uit het oog mag verliezen, dan is het wel de oogcontour.
7 juni 2021

SOS doffe huid: wat te doen?

Je teint ziet er minder egaal uit en vertoont onregelmatigheden? Je hebt een doffe huid MAAR Care Personal Beauty is hier om je te helpen!
25 mei 2021

Serum en crème: een top duo

Je vraagt je misschien af: is het wel nuttig om een serum te gebruiken als ik al een crème gebruik? Het antwoord is ja! Ontdek hier de werking van dit top duo!

GENIET OP

Locatie

Care BEAUTY CENTERS

Benieuwd hoe een Care Skin Coach jou kan helpen?
Kom snel langs voor een gratis huidanalyse.

ANTWERPEN

Anselmostraat 64
2018 Antwerpen
+32 3 237 53 18
antwerpen@carepersonalbeauty.be

BEVEREN

Diederik Van Beverenlaan 60
9120 Beveren
+32 497 31 12 76
beveren@carepersonalbeauty.be

BISSEGEM

Meensesteenweg 449
8501 Bissegem
+32 476 70 92 87
bissegem@carepersonalbeauty.be

BRUGGE BARON RUZETTE

Baron Ruzettelaan 405 / 0001
8310 Bruges
0473 23 67 62
bruggebaronruzette@carepersonalbeauty.be

DENDERHOUTEM

Advocaat de Backerstraat 53a
9450 Denderhoutem
+32 474 39 54 41
denderhoutem@carepersonalbeauty.be

HARELBEKE

Kortrijksesteenweg 6
8530 Harelbeke
+32 56 71 04 50
harelbeke@carepersonalbeauty.be

HEUSDEN

Heusdendorp 6
9070 Heusden
+32 9 230 44 82
heusden@carepersonalbeauty.be

SINT-MARTENS-LATEM

Golflaan 28
9830 Sint Martens Latem
+32 477 47 06 28
latem@carepersonalbeauty.be

VOSSELAAR

Tramstraat 16
2350 Vosselaar
+32 14 61 93 12
vosselaar@carepersonalbeauty.be

WETTEREN

Van Cromphoutstraat 9
9230 Wetteren
+32 9 369 69 14
wetteren@carepersonalbeauty.be

ZELE

Cesar Meeusstraat 23
9240 Zele
0478 73 38 93
zele@carepersonalbeauty.be

Ook hier
VIND JE
CARE

Heel wat schoonheidsinstituten gebruiken de kwalitatieve verzorgingsproducten van Care Personal Beauty.