Care Personal Beauty Contact Header Leaves Left
Care Personal Beauty Contact Header Leaves Right

We helpen je graag verder

    Contacteer ons

    Volg ons

    Kom langs

    Zoek een Care Beauty Center in je buurt.

    Magazine

    Straal met de tips & tricks van de
    Care Skin Coaches

    GENIET OP

    Locatie

    Care BEAUTY
    CENTERS

    Benieuwd hoe een Care Skin Coach jou kan helpen?
    Kom snel langs voor een gratis huidanalyse.

    ANTWERPEN

    Anselmostraat 64
    2018 Antwerpen
    +32 3 237 53 18
    antwerpen@carepersonalbeauty.be

    WETTEREN

    Van Cromphoutstraat 9
    9230 Wetteren
    +32 9 369 69 14
    wetteren@carepersonalbeauty.be

    SINT-MARTENS-LATEM

    Golflaan 28
    9830 Sint Martens Latem
    +32 477 47 06 28
    latem@carepersonalbeauty.be

    HARELBEKE

    Kortrijksesteenweg 6
    8530 Harelbeke
    +32 56 71 04 50
    harelbeke@carepersonalbeauty.be

    VOSSELAAR

    Tramstraat 16
    2350 Vosselaar
    +32 14 61 93 12
    vosselaar@carepersonalbeauty.be

    KNESSELARE

    Veldstraat 37-1
    9910 Knesselare
    +32 477 05 78 60
    knesselare@carepersonalbeauty.be

    BEVEREN

    Diederik Van Beverenlaan 60
    9120 Beveren
    +32 497 31 12 76
    beveren@carepersonalbeauty.be

    Ook hier
    VIND JE
    CARE

    Heel wat schoonheidsinstituten gebruiken de kwalitatieve verzorgingsproducten van Care Personal Beauty.