Magazine

Hoe ga je huidveroudering tegen? En hoe bescherm je je huid nu het best tegen de zon? Waarom is je huid reinigen eigenlijk zo belangrijk? In het online Care Magazine beantwoorden we al je vragen over huidverzorging. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en speciale acties en krijg nuttige tips & tricks van de Care Skin Coaches.

15 september 2022

De ochtend van Care-bezielster Sophie

’s Ochtends de tijd nemen voor activiteiten die goed zijn voor je lichaam en geest loont. Care-bezielster Sophie past al meer dan een jaar het principe van de Miracle Morning toe. In het gelijknamige boek wordt uitgelegd hoe je door een uurtje vroeger op te staan, je hele leven kunt omgooien.
3 augustus 2022

De sleutel tot een mooie huid is… consistentie

Om je huid in topconditie te houden heb je geen wondermiddel nodig. Het grootste geheim achter de zichtbare resultaten van Care Personal Beauty? Dat ben… jij! Want doordat jij de behandelingen in het Care Beauty Center op peil houdt met je dagelijkse huidverzorging, bereik je samen met je Care Skin Coach telkens weer een hogere graad van huidverbetering.
10 juli 2022

Hoe hou je een nieuwe gewoonte vol?

Starten met een nieuwe gewoonte is makkelijk, maar wat kan je doen om ze ook vol te houden? Met deze 7 tips wordt je skincare routine een vaste waarde in je ochtend- en avondritueel.
6 juni 2022

Flower Power: bloemen en de huid

Sinds het begin der tijden worden bloemen om hun talrijke eigenschappen gebruikt en we zijn niet van plan om dit te gaan veranderen.
10 mei 2022

Natuurlijke hydratatie

Laat ons een duik nemen in het hart van de natuurlijke hydratatie van de huid !
12 april 2022

Waarom heb ik verwijde poriën?

Verwijde poriën zijn een vaak terugkerend probleem, maar ze zijn niet desastreus! We zoomen even in op dit kleine ‘complex’ van slechts een paar micrometer groot...
24 maart 2022

Is slapen de remedie voor een mooie huid?

Wat als je alleen maar een goede nachtrust nodig had om een mooie huid te krijgen? Zou een goede nachtrust de nieuwe anti-rimpel remedie kunnen zijn?
7 maart 2022

Overmatig eten: welke effecten heeft dat op de huid?

Vertel me wat je eet, en ik vertel je wie je bent! Slechte eetgewoonten zijn een langzaam brandend vergif voor het lichaam.

GENIET OP

Locatie

Care BEAUTY CENTERS

Benieuwd hoe een Care Skin Coach jou kan helpen?
Kom snel langs voor een gratis huidanalyse.

ANTWERPEN

Anselmostraat 64
2018 Antwerpen
+32 3 237 53 18
antwerpen@carepersonalbeauty.be

BEVEREN

Diederik Van Beverenlaan 60
9120 Beveren
+32 497 31 12 76
beveren@carepersonalbeauty.be

BISSEGEM

Meensesteenweg 449
8501 Bissegem
+32 476 70 92 87
bissegem@carepersonalbeauty.be

BRUGGE BARON RUZETTE

Baron Ruzettelaan 405 / 0001
8310 Bruges
0473 23 67 62
bruggebaronruzette@carepersonalbeauty.be

DENDERHOUTEM

Advocaat de Backerstraat 53a
9450 Denderhoutem
+32 474 39 54 41
denderhoutem@carepersonalbeauty.be

HARELBEKE

Kortrijksesteenweg 6
8530 Harelbeke
+32 56 71 04 50
harelbeke@carepersonalbeauty.be

HEUSDEN

Heusdendorp 6
9070 Heusden
+32 9 230 44 82
heusden@carepersonalbeauty.be

VOSSELAAR

Tramstraat 16
2350 Vosselaar
+32 14 61 93 12
vosselaar@carepersonalbeauty.be

WETTEREN

Van Cromphoutstraat 9
9230 Wetteren
+32 9 369 69 14
wetteren@carepersonalbeauty.be

ZELE

Cesar Meeusstraat 23
9240 Zele
0478 73 38 93
zele@carepersonalbeauty.be

Ook hier
VIND JE
CARE

Heel wat schoonheidsinstituten gebruiken de kwalitatieve verzorgingsproducten van Care Personal Beauty.