Magazine

Hoe ga je huidveroudering tegen? En hoe bescherm je je huid nu het best tegen de zon? Waarom is je huid reinigen eigenlijk zo belangrijk? In het online Care Magazine beantwoorden we al je vragen over huidverzorging. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en speciale acties en krijg nuttige tips & tricks van de Care Skin Coaches.

17 juni 2020

De beste skin care voor je oogcontour

De huid rond de ogen is dunner en gevoeliger dan op andere plaatsen van het lichaam. Daarom zijn tekenen van stress, vermoeidheid en huidveroudering sneller zichtbaar. Ontdek hier de beste tips om je oogcontour optimaal te verzorgen.

GENIET OP

Locatie

Care BEAUTY CENTERS

Benieuwd hoe een Care Skin Coach jou kan helpen?
Kom snel langs voor een gratis huidanalyse.

ANTWERPEN

Anselmostraat 64
2018 Antwerpen
+32 3 237 53 18
antwerpen@carepersonalbeauty.be

BEVEREN

Diederik Van Beverenlaan 60
9120 Beveren
+32 497 31 12 76
beveren@carepersonalbeauty.be

BISSEGEM

Meensesteenweg 449
8501 Bissegem
+32 476 70 92 87
bissegem@carepersonalbeauty.be

BRUGGE BARON RUZETTE

Baron Ruzettelaan 405 / 0001
8310 Bruges
0473 23 67 62
bruggebaronruzette@carepersonalbeauty.be

DENDERHOUTEM

Advocaat de Backerstraat 53a
9450 Denderhoutem
+32 474 39 54 41
denderhoutem@carepersonalbeauty.be

HARELBEKE

Kortrijksesteenweg 6
8530 Harelbeke
+32 56 71 04 50
harelbeke@carepersonalbeauty.be

HEUSDEN

Heusdendorp 6
9070 Heusden
+32 9 230 44 82
heusden@carepersonalbeauty.be

VOSSELAAR

Tramstraat 16
2350 Vosselaar
+32 14 61 93 12
vosselaar@carepersonalbeauty.be

WETTEREN

Van Cromphoutstraat 9
9230 Wetteren
+32 9 369 69 14
wetteren@carepersonalbeauty.be

ZELE

Cesar Meeusstraat 23
9240 Zele
0478 73 38 93
zele@carepersonalbeauty.be

Ook hier
VIND JE
CARE

Heel wat schoonheidsinstituten gebruiken de kwalitatieve verzorgingsproducten van Care Personal Beauty.