Magazine

Hoe ga je huidveroudering tegen? En hoe bescherm je je huid nu het best tegen de zon? Waarom is je huid reinigen eigenlijk zo belangrijk? In het online Care Magazine beantwoorden we al je vragen over huidverzorging. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en speciale acties en krijg nuttige tips & tricks van de Care Skin Coaches.

3 mei 2021

Waarom is onze Essentials Renew Scrub zo succesvol?

Ondanks het ontelbare aantal scrubs op de markt, blijft de Essentials Renew Scrub van Care Personal Beauty DE scrub waar iedereen het over eens is.
23 april 2021

Moet je je verzorgingsroutine aanpassen vanwege COVID-19?

Er bestaat geen twijfel over het feit dat het coronavirus je gedwongen heeft om jouw levensstijl te veranderen. Maar moet je daarom ook je hele verzorgingsroutine aanpassen?
12 april 2021

Wat is mijn huidtype?

Wat zou je ervan zeggen om de archaïsche indeling van huidtypes te vergeten en je in plaats daarvan te concentreren op de identiteit van je huid? Geïntrigeerd? We leggen je alles uit.
15 maart 2021

Huidproblemen: wat als het aan de pH ligt?

Wat is de pH van de huid? Kan het de oorzaak zijn van mijn huidproblemen? Is het echt belangrijk? Hier zijn alle antwoorden op jouw vragen.
1 maart 2021

De effecten van stress op uw huid

Roodheid, donkere kringen, tintelingen, puistjes, gebrek aan glans, uitdroging... Wetenschappelijke bewezen: onze huid lijdt onder stress!
15 februari 2021

Thuiswerken: waarom je huidverzorgingsroutine thuis verderzetten?

Door minder tijd buiten door te brengen, lijkt het logisch dat de huid minder blootgesteld wordt aan stressfactoren, en toch...
28 januari 2021

Maskné: hoe neem je puistjes door het dragen van een mondmasker weg?

Goed nieuws! Ga puistjes, roodheid of overtollig talg tegen met de speciale Maskné verzorgingsroutine van Care Personal Beauty!
19 augustus 2020

Vier veel voorkomende huidproblemen en hun oplossingen

Last van een sinaasappelhuid, plaatselijke vetophoping, huidverslapping of zware benen? Weet dat meer dan 80% van alle vrouwen last heeft van deze huidproblemen.

GENIET OP

Locatie

Care BEAUTY CENTERS

Benieuwd hoe een Care Skin Coach jou kan helpen?
Kom snel langs voor een gratis huidanalyse.

ANTWERPEN

Anselmostraat 64
2018 Antwerpen
+32 3 237 53 18
antwerpen@carepersonalbeauty.be

BEVEREN

Diederik Van Beverenlaan 60
9120 Beveren
+32 497 31 12 76
beveren@carepersonalbeauty.be

BISSEGEM

Meensesteenweg 449
8501 Bissegem
+32 476 70 92 87
bissegem@carepersonalbeauty.be

BRUGGE BARON RUZETTE

Baron Ruzettelaan 405 / 0001
8310 Bruges
0473 23 67 62
bruggebaronruzette@carepersonalbeauty.be

DENDERHOUTEM

Advocaat de Backerstraat 53a
9450 Denderhoutem
+32 474 39 54 41
denderhoutem@carepersonalbeauty.be

HARELBEKE

Kortrijksesteenweg 6
8530 Harelbeke
+32 56 71 04 50
harelbeke@carepersonalbeauty.be

HEUSDEN

Heusdendorp 6
9070 Heusden
+32 9 230 44 82
heusden@carepersonalbeauty.be

SINT-MARTENS-LATEM

Golflaan 28
9830 Sint Martens Latem
+32 477 47 06 28
latem@carepersonalbeauty.be

VOSSELAAR

Tramstraat 16
2350 Vosselaar
+32 14 61 93 12
vosselaar@carepersonalbeauty.be

WETTEREN

Van Cromphoutstraat 9
9230 Wetteren
+32 9 369 69 14
wetteren@carepersonalbeauty.be

ZELE

Cesar Meeusstraat 23
9240 Zele
0478 73 38 93
zele@carepersonalbeauty.be

Ook hier
VIND JE
CARE

Heel wat schoonheidsinstituten gebruiken de kwalitatieve verzorgingsproducten van Care Personal Beauty.