Magazine

Hoe ga je huidveroudering tegen? En hoe bescherm je je huid nu het best tegen de zon? Waarom is je huid reinigen eigenlijk zo belangrijk? In het online Care Magazine beantwoorden we al je vragen over huidverzorging. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en speciale acties en krijg nuttige tips & tricks van de Care Skin Coaches.

6 juni 2022

Flower Power: bloemen en de huid

Sinds het begin der tijden worden bloemen om hun talrijke eigenschappen gebruikt en we zijn niet van plan om dit te gaan veranderen.
10 mei 2022

Natuurlijke hydratatie

Laat ons een duik nemen in het hart van de natuurlijke hydratatie van de huid !
12 april 2022

Waarom heb ik verwijde poriën?

Verwijde poriën zijn een vaak terugkerend probleem, maar ze zijn niet desastreus! We zoomen even in op dit kleine ‘complex’ van slechts een paar micrometer groot...
24 maart 2022

Is slapen de remedie voor een mooie huid?

Wat als je alleen maar een goede nachtrust nodig had om een mooie huid te krijgen? Zou een goede nachtrust de nieuwe anti-rimpel remedie kunnen zijn?
7 maart 2022

Overmatig eten: welke effecten heeft dat op de huid?

Vertel me wat je eet, en ik vertel je wie je bent! Slechte eetgewoonten zijn een langzaam brandend vergif voor het lichaam.
14 februari 2022

Bloemenwater: een schat voor de huid

Niet zo bekend bij het grote publiek, staat bloemenwater vaak in de schaduw van etherische oliën. Maar wat is een bloemenwater eigenlijk?
20 januari 2022

Voor een mooie Valentijnsdag!

Waarom denk je in deze periode van liefde niet vooral aan jezelf plezieren? Ontdek (of herontdek) onze lichaams- en gezichtsscrubs voor een satijnzachte perzikhuid!
10 januari 2022

3 goede voornemens voor mijn huid

Een nieuw jaar betekent nieuwe voornemens! Wat als we ons dit jaar op eenvoudigere doelen zouden richten en onze huid de aandacht zouden geven die ze echt verdient?

GENIET OP

Locatie

Care BEAUTY CENTERS

Benieuwd hoe een Care Skin Coach jou kan helpen?
Kom snel langs voor een gratis huidanalyse.

ANTWERPEN

Anselmostraat 64
2018 Antwerpen
+32 3 237 53 18
antwerpen@carepersonalbeauty.be

BEVEREN

Diederik Van Beverenlaan 60
9120 Beveren
+32 497 31 12 76
beveren@carepersonalbeauty.be

BISSEGEM

Meensesteenweg 449
8501 Bissegem
+32 476 70 92 87
bissegem@carepersonalbeauty.be

BRUGGE BARON RUZETTE

Baron Ruzettelaan 405 / 0001
8310 Bruges
0473 23 67 62
bruggebaronruzette@carepersonalbeauty.be

DENDERHOUTEM

Advocaat de Backerstraat 53a
9450 Denderhoutem
+32 474 39 54 41
denderhoutem@carepersonalbeauty.be

HARELBEKE

Kortrijksesteenweg 6
8530 Harelbeke
+32 56 71 04 50
harelbeke@carepersonalbeauty.be

HEUSDEN

Heusdendorp 6
9070 Heusden
+32 9 230 44 82
heusden@carepersonalbeauty.be

VOSSELAAR

Tramstraat 16
2350 Vosselaar
+32 14 61 93 12
vosselaar@carepersonalbeauty.be

WETTEREN

Van Cromphoutstraat 9
9230 Wetteren
+32 9 369 69 14
wetteren@carepersonalbeauty.be

ZELE

Cesar Meeusstraat 23
9240 Zele
0478 73 38 93
zele@carepersonalbeauty.be

Ook hier
VIND JE
CARE

Heel wat schoonheidsinstituten gebruiken de kwalitatieve verzorgingsproducten van Care Personal Beauty.